Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug
18:30
Aarhus 1900 (2)
IF Lyseng (2)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:30
Aarhus 1900
Fuglebakken KFUM (2)
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:30
Aarhus 1900
Aabyhøj IF
Herrer Jyllandsserien 1 - Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
15:30
Aarhus 1900
VSK Aarhus (2)
Kvinder Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 270
|
|||||||||||||||||||
17. aug
16:00
Aarhus 1900 (1)
Viby IF (1)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 76
|
|||||||||||||||||||
18. aug
15:30
Aarhus 1900
IF Ceresbyen
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 39
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
Aarhus 1900
FC Jura
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 284
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Aarhus 1900
FC Århus Syd
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2024 Pulje 263
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:30
Aarhus 1900
AIA/Tranbjerg
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:30
Aarhus 1900
Kolding B
Herrer Jyllandsserien 1 - Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. aug
15:30
Aarhus 1900
Brabrand IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 39
|
|||||||||||||||||||
24. aug
16:00
Aarhus 1900 (1)
Fuglebakken KFUM (1)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 76
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:30
Aarhus 1900 (2)
AIA/Tranbjerg
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Aarhus 1900
BMI
ØOB Oldboys 60 år 7:7 Efterår 24 Kreds 18
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:15
Aarhus 1900 (2)
Torpedo AT
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
31. aug
09:45
Aarhus 1900 (1)
FC Rangers
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 76
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Aarhus 1900
VSK Aarhus
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2024 Pulje 263
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:30
Aarhus 1900
Aabyhøj IF
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:30
Aarhus 1900
Varde
Herrer Jyllandsserien 1 - Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:30
Aarhus 1900
ASA, Aarhus
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 39
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:00
Aarhus 1900 (2)
Hasle B (1)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Aarhus 1900
Skødstrup SF
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2024 Pulje 263
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:30
Aarhus 1900
Fredericia fF
Herrer Jyllandsserien 1 - Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
15:30
Aarhus 1900
FC Jura
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 39
|
|||||||||||||||||||
07. sep
16:00
Aarhus 1900 (1)
FF Klettar
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 76
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:30
Aarhus 1900
Hasle B
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:30
Aarhus 1900
ASA, Aarhus (2)
Kvinder Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 270
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
Aarhus 1900
Pen15 Reunited
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 284
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:15
Aarhus 1900
IF Midtdjurs
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2024 Pulje 263
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
Aarhus 1900
Oversidder
ØOB Oldboys 60 år 7:7 Efterår 24 Kreds 18
|
|||||||||||||||||||
13. sep
17:45
Aarhus 1900 (2)
AGF, Aarhus (2)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:30
Aarhus 1900
Aabyhøj IF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 284
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Aarhus 1900
Viby IF (1)
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 39
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:30
Aarhus 1900
IF Lyseng (2)
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
14. sep
16:00
Aarhus 1900 (1)
VSK Aarhus (2)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 76
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:30
Aarhus 1900
Christiansbjerg IF
Kvinder Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 270
|